Müşteri İletişim Hattı: 0 850 201 UMUR (8687)

Umur Kalitesi Size Bir “Tık” Kadar Yakın
Umur Basım’ın 25 yıllık tecrübesiyle üretilen 7 ana ürün grubundaki ürünler arasından istediğinizi bir “tık” ile size ulaştırıyoruz. Sürekli uzayan görüşmeler ile defalarca revize edilen teklif süreçlerini bir kenara bırakın ve Umur Sipariş ile internetten kolayca matbaa hizmeti almanın konforunu yaşayın.

Nedir?
Umur Sipariş, online matbaa hizmeti almak için sipariş verebileceğiniz bir sitedir.
Sürekli formdan tanıtım ürünlerine, zarftan rulo ürünlere, ambalaj dolumdan etikete baskılı/baskısız her türlü basım ihtiyacınız için sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?
Umur Sipariş ile online matbaa hizmeti almanın yolu birkaç kolay adımdan geçiyor. İlk adım olarak; sitemizde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanını seçiniz ve ön sipariş formunu doldurunuz. Baskılı çalışmalar için önceden hazırladığınız dokümanı sisteme yükleyebilirsiniz. Ön sipariş formunu tamamlamanızla birlikte siparişinizi sonlandırmış olursunuz.

Sitemiz aracılığıyla verdiğiniz siparişiniz Umur Basım’ın son teknoloji ile donatılmış üretim tesisinde üretiliyor. Yine Umur’un geniş lojistik ağı ile sevkiyatınız “zamanında” gerçekleştiriliyor ve ürününüz tam istediğiniz zamanda size teslim ediliyor.

Umur Basım hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Sormak istediğiniz bir sorunuz mu var?

O zaman lütfen bizi arayın, yardımcı olalım.

0 850 201 UMUR (8687)