Müşteri İletişim Hattı: 0 850 201 UMUR (8687)

Neden Umur?

 

Neden Umur'a sipariş vereyim?
25 yıllık deneyimizle basım sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Türkiye’de 6 merkezde en yeni teknolojiler ile üretim yapan, 7 ana ürün grubunu aynı çatı altında müşterilerine sunan ‘ilk’ ve ‘tek’ sanayi şirketiyiz. Ülkenin dört bir yanına yayılmış satış ağımız ile her ölçekteki müşterimize kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz. Üretimimizin yanı sıra hizmet anlayışımızda da kalite unsuru birinci sırada yer alıyor. Kalite Güvence departmanımız ile her türlü soruna hızla çözüm getiriyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılayan ürünlerin yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratıyoruz.

Size nasıl ulaşabilirim?
info@umur.com.tr adresine e-mail atabilir ve/veya 0 850 201 UMUR (8687) Müşteri İletişim Hattı’nı arayarak müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Teslimat

 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?
Sürekli form ürün grubundan verdiğiniz siparişleriniz 3-5 işgünü, zarf ürün grubundan verdiğiniz siparişleriniz 4-6 işgünü, rulo ürünler grubunda verdiğiniz siparişleriniz ise 3-6 işgünü içerisinde adresinize teslim edilir. Bu süreler tasarım onayı sonrasındaki baskı sürelerini ifade etmektedir. Tahmini teslimat süreleri iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Ofset ürünler grubundan verdiğiniz siparişleriniz ise üretim departmanının belirlediği sürede teslim edilir. Bu süre müşteri temsilciniz tarafından size bildirilecektir.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?
İstanbul içi teslimatlar Umur tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır. İstanbul dışına olan teslimatlarda ise ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz ya da sizin tercih ettiğiniz kargo firmaları aracılığıyla ücretli olarak gönderilir.

Yurtdışına teslimat yapılıyor mu?
Evet, yurt dışına teslimat yapılmaktadır. Konuyla ilgili detaylar için satış temsilcinizle görüşünüz.
Fatura adresi ve teslimat adresi birbirinden farklı olabilir mi?
Evet. Müşteri temsilcinize fatura adresiniz ile teslimat adresinizin ayrı olduğunu bildirmeniz gerekmektedir.

Faturam teslim edilmedi ne yapmam gerekiyor?
Siparişiniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için info@umur.com.tr adresine e-mail atabilir ve/veya 0 850 201 UMUR (8687) Müşteri İletişim Hattı’nı arayarak müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim?
Ürününüz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapılabilir.

Sipariş

 

Nasıl sipariş verebilirim?
Sitemizde yer alan ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçmeniz ve ön sipariş formunu doldurmanız yeterlidir.

Siparişim gelmedi ne yapmam gerekiyor?
Siparişiniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için info@umur.com.tr adresine e-mail atabilir ve/veya 0 850 201 UMUR (8687) Müşteri İletişim Hattı’nı arayarak müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz.

Baskılı çalışmalarım için de sipariş verebilir miyim?
Evet. Baskılı çalışmalarınız için hazırladığınız tasarımınızı ön sipariş formunu doldururken sisteme yükleyebilirsiniz.

Basılı işlerde grafik departmanınız ile birebir çalışabilir miyim?
Tasarım ihtiyaçlarınızda müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek grafik ekibimiz ile birebir çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Arşivleme yapıyor musunuz? Önceden Umur Basım’a bastırdığım bir işi dokümanı göndermeden tekrar bastırabilir miyim?
Sizin için yapmış olduğumuz her işi arşivimizde saklıyor ve tekrar basım isteklerinizi herhangi bir doküman göndermenize gerek kalmadan üretiyoruz. Tekrar basılan işlerde olası fiyat değişiklikleri için müşteri temsilcinizle görüşünüz.

Baskı aşamasından önce, çalışmanın maketini görebilir miyim?
Evet. Görsel etkinin amaçlandığı, yüksek iş hacmi olan, firmaya/kişiye özel hazırlanan ürünlerde maket çalışma yapılabiliyor. Maket çalışma talepleriniz için müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Rulo ürünlerinizde metraj garantisi veriyor musunuz?
Evet. İstenilen metrajlarda tam sarım garantisi sunuyoruz.

Ödeme

 

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?
Siparişinizin bedelini kredi kartı ve peşin ödeme seçenekleriyle ödeyebilirsiniz.

Sizin cevabınız burada yok mu?

O zaman lütfen bizi arayın, yardımcı olalım.

0 850 201 UMUR (8687)